O nas

 

W samym centrum Karpacza przedstawiamy

bogatą ofertę wellness, pozwalającą łączyć

aktywny wypoczynek z pełną regeneracją sił.
Centrum Wellness & SPA w Hotelu Mercure

Karpacz Resort to znakomite miejsce, gdzie

znajduje się basen, korty tenisowe,

wypożyczalnia rowerów zwykłych

i elektrycznych,

a w zimie sprzętu narciarskiego, salka fitness,

zajęcia takie jak: aqua aerobik, joga, fitness,

nauka pływania, animacje wodne, wycieczki

rowerowe, sauny i jacuzzi wszystko to co pozwoli

odpocząć i uwolnić się od stresu, napięć

i zmęczenia codziennością.

KOSMETYKA
Firmowy gabinet Ella Bache zainspirowany jest nową formułą pielęgnacyjną na bazie witamin ziemi, które optymalnie chronią i pielęgnują skórę. Specjalnie dobrane substancje czynne znakomicie regenerują skórę i przeciwdziałają negatywnemu wpływowi czynników zewnętrznych. Rezultatem takiej pielęgnacji jest gładka, odżywiona i promienna cera.

REHABILITACJA
Pobyt wypoczynkowy wielu naszych gości łączy z możliwością poprawienia stanu zdrowia. Często jest to kontynuacja leczenia rozpoczętego w miejscu zamieszkania, ale częściej są to pobyty kuracyjne ułożone wg wskazań naszych terapeutów. Nasza oferta zabiegowa dotyczy schorzeń narządu ruchu, reumatologicznych, nadciśnienia tętniczego, osteoporozy i chorób cywilizacyjnych spowodowanych np. długotrwałym stresem.
Zapraszamy na kąpiele z hydromasażem, zabiegi z zakresu elektrolecznictwa, światłoterapii, na krioterapię, inhalacje i na zajęcia gimnastyczne w wodzie.

WELLNESS & SPA
Spokojna przestrzeń Spa Hotelu Mercure została stworzona z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji. Estetyczna, nowa architektura daje poczucie spokoju i pomaga odprężyć się. Basen ze stanowiskami natryskowymi(leżanki, przeciwprąd, gejzery), sauna sucha, łaźnia parowa i jacuzzi, to wspaniałe miejsce by złapać oddech, spotkać się z drugą osobą i zapomnieć o problemach codzienności.
Centrum Wellness & Fitness to miejsce dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
Istota wellness jest tym samym…

PAKIETY I PREZENTY

Zadbać o siebie, bliskich… nagrodzić pracownika za dobrą pracę, zaproponować biznesowe spotkanie w saunie, na basenie, w spa …, a może pobyt motywacyjno – integrujący, wieczór panieński lub urodziny ? Okazji może być dużo. Proponujemy vouchery pobytowe i zabiegowe dla gości indywidualnych i grup, które są gwarancją nie tylko poprawy urody, ale przede wszystkim samopoczucia. Nasza oferta zawiera pakiety spa dostępne w korzystnych cenach, które można rezerwować cały rok. Codziennie nowe promocje, w których oferujemy szeroką gamę zabiegów w oparciu o znane firmy kosmetyczne.
Stworzymy szczególną ofertę dla Państwa. Nie czekaj, wystarczy zadzwonić, wysłać maila, a potem rozkoszować się chwilą.